medeors pluss-s logo

Veselības centrs “Medeors Pluss-S” sertificētie speciālisti sniedz palīdzību cilvēkiem ar muguras problēmām, pēc sporta traumām, pēc operācijas rehabilitācijā, piedāvājam veselības uzturēšanas programmas biroja darbiniekiem, grūtniecēm, sievietēm pēcdzemdību periodā, kā arī tiem kuriem pāri 60 un vairāk.

Prm. - Pkt: 08:00 - 20:00 BRĪVDIENĀS - SLĒGTS
Sazināties ar mums
Dzirnavu ielā 91 k-3, Rīgā Mēs atrodamies
Image Alt

Biežāk Uzdotie Jautājumi

Kas ir fizioterapeits?

Fizioterapeits ir speciālists, kurš izvērtē cilvēka fizisko funkcionālo stāvokli. Pēc pacienta izmeklēšanas un izvērtēšanas kopīgi ar pacientu (vajadzības gadījumā arī iesaistot piederīgos) tiek izvēlētas atbilstošas un pacientam pieņemamas fizioterapijas metodes funkciju atgūšanai vai uzlabošanai.

Kādos gadījumos var palīdzēt fizioterapeits?

Fizioterapijas metodes efektīvi spēj novērst vai mazināt tādas problēmas kā: kustību traucējumi,sāpes,tūska,samazināta slodzes izturība un citas dažādās kaulu, locītavu un muskuļu saslimšanas (locītavu artroze, dažādas mugurkaulāja saslimšanas u.c.),atveseļošanās posmā pēc dažādām traumām,pie nervu sistēmas saslimšanām un traumām (insulta sekas, bērnu cerebrālā trieka, muguras un galvas smadzeņu traumatisku bojājumu sekas u.c.),pie sirds un asinsvadu sistēmas saslimšanām (atveseļošanās periodā pēc miokarda infarkta un pēc dažādām sirds operācijām),pie elpošanas sistēmas saslimšanām (bronhiālā astma, hronisks bronhīts u.c.).

Vai ir nepieciešams ārsta nosūtījums?

Nākot pie fizioterapeita, labāk ja ir nosūtījums no ģimenes ārsta, neirologa, traumatologa vai cita speciālista, lai nodrošinātu jums visefektīvāko un Jūsu stāvoklim atbilstošāko terapiju. Fizioterapeiti izmeklēs Jūs un noteiks diagnozi, taču iespējams tiksiet nosūtīts uz kādu izmeklējumu vai pie kāda speciālista diagnozes precizēšanai. Nosūtījums nav nepieciešams ārsta apmeklējumam.

Kā iespējams norēķināties par pakalpojumiem un kā iespējams vizīti atcelt?

Par pakalpojumiem norēķināsieties vizītes laikā skaidrā naudā vai ar pārskaitījumu internetbankā. Ja nepieciešams apmeklējumu atcelt, par to jāpaziņo centra administratoram ne vēlāk kā 24h iepriekš. Par neierašanos uz nodarbību un savlaicīgu neinformēšanu Jums tiks piemērota soda nauda 50% apmērā no pakalpojuma cenas.

Vai veselības apdrošināšana apmaksās fizioterapijas pakalpojumus?

Tas atkarīgs no apdrošināšanas kompānijas un polises. Mūsu Veselības centram ir līgumi ar šādām apdrošināšanas kompānijām: SEESAM, Compensa Life. Balijas Apdrošināšanas Nams.Ja jums ir citas apdrošināšanas kompānijas polise, kur ir iekļauti rehabilitācijas pakalpojumi, samaksājot skaidrā naudā čekus varat iesniegt savai apdrošināšanas kompānijai, un tā Jums atgriezīs par mūsu pakalpojumiem samaksāto naudu.

Vai uz grupu nodarbībām nepieciešams nosūtījums un iepriekš pierakstīties?

Veselības centrā uz grupu nodarbībām nepieciešams ārsta ( ģimenes ārsta,neirologa,traumatologa ) nosūtījums ,vai arī pierakstīties pie mūsu centra fizioterapeita uz konsultāciju . Uz katru grupas nodarbību nepieciešams obligāti pierakstīties,jo cilvēku skaits ierobežots grupu nodarbībās.

Kas jāņem līdzi pie fizioteraeita uz konsultāciju ?

Lūdzu ņemiet līdzi nosūtījumu un izmeklējumu rezultātus, kā Rentgena vai Magnētiskās rezonanses attēlus un aprakstus.

Daina Streļčas profila bilde
Atbild:

Daina Streļča, centra vadītāja, fizioterapeite.

Papildus jautājumu gadījumā, lūdzu, zvaniet: +371 672 260 62

Veselības centrs “Medeors Pluss-S” sertificētie speciālisti sniedz palīdzību cilvēkiem ar muguras problēmām, pēc sporta traumām, pēc operācijas rehabilitācijā, piedāvājam veselības uzturēšanas programmas biroja darbiniekiem, grūtniecēm, sievietēm pēcdzemdību periodā, kā arī tiem kuriem pāri 60 un vairāk . Centrā strādā speciālisti , kuri sniegs konsultācijas , izmantojot savas padziļinātās zināšanas, piedāvās dažādas tehnoloģijas, individuālas nodarbības, veselības vingrošanas nodarbības, masāžas, bērnu koriģējošās vingrošanas, zīdaiņu masāžas, pilates nodarbības.