GRŪTNIEČU MASĀŽA

GRŪTNIEČU MASĀŽA-LABO SAJŪTU MASĀŽA

grutnGrūtniecības laiks ir arī sevis izzināšanas un lutināšanas laiks, to jāsāk izbaudīt jau no pirmās nedēļas. Deviņi mēneši paies ļoti ātri, bet to laikā sievietei jāsagatavojas kļūt par māti, tāpēc jo īpaši svarīga ir harmonija un labsajūta, lai arī bērniņš justos labi. Ikvienai topošajai māmiņai gribas sevi palutināt un rast mieru, kad hormoni burtiski lēkā un garastāvoklis mainās ik brīdi vai, puncim kļūstot arvien lielākam, muguru, plecus, jostas daļu un kājas pārņem sasprindzinājums vai pat sāpes un pietūkums.

Grūtnieču masāža noderēs topošajai māmiņai pēdējā trimestrī, lai atslābinātu muskuļus un mazinātu spriedzi, taču to var sākt arī grūtniecības pirmajās nedēļās, kad vingrot vēl nedrīkst. Grūtniecības laikā vislielāko problēmu sagādā tieši muskulatūras sasprindzinājums un pietūkums kājās, tādēļ grūtniecēm ir piemērota speciāla masāža, kuras pamatā ir viegli pieskārieni ķermenim, kas noņem muskuļu spriedzi un veicina limfas un asinscirkulāciju, mazinot pietūkumu un atbrīvojot šlakvielas jeb vielmaiņas galaproduktus. 

Masāža grūtniecēm atšķiras vispirms ar kustību vieglumu un maigumu.Galvenās zonas,uz kurām tiek veikta iedarbība masāžas veikšanas laikā , ir mugura ,kakls un plecu josla,kājas un rokas.Muguras un kakla masāža var samazināt slodzi uz mugurkaulu,ko izraisa krūšu un vēdera palielināšanās.Roku un kāju masāža uzlabo asinsriti,visu sistēmu un orgānu darbību ,pateicoties iedarbībai uz bioloģiski aktīviem punktiem. Masāža grūtniecības laikā atvieglo sāpes mugurkaula,kakla,jostas , gurnu , kā arī kāju un pēdu zonās,atslābina sasprindzinātus muskuļus ,palīdz koriģēt garastāvokļa svārstības ,ko izraisa hormonālas izmaiņas. Tā vieicina tūsku samazināšanos un sniedz viegluma sajūtu ,labvēlīgi ietekmē pašsajūtas uzlabošanos ,stresa un vispārēja noguruma mazināšanu ,uzlabo asinsriti ,kas labvēlīgi iedarbojas uz barojošu vielu un skābekļa padevi bērna un mātes šūnām.

Kontrindikācijas: 
• Akūts drudzis un paaugstināta temperatūra. 
• Asiņošana un tieksme uz to. 
• Asins slimības. 
• Strutojoši procesi jebkurā stadijā. 
• Dažādas ādas, nagu un matu slimības. 
• Asinsvadu un limfvadu iekaisumi, tromboze, izteikta varikozā vēnu paplašināšanās. 
• Perifērisko un galvas smadzeņu asinsvadu paplašināšanās. 
• Aortas un sirds aneirisms. 
• Alerģiskās saslimšanas ar ādas izsitumiem. 
• Vēdera orgānu saslimšana ar tieksmi uz iekšējo asiņošanu.

Masāžas ilgums – 60 min

Cena – 30.00 EUR

Veic: Sertificēta fizioterapeite Daina Streļča