medeors pluss-s logo

Veselības centrs “Medeors Pluss-S” sertificētie speciālisti sniedz palīdzību cilvēkiem ar muguras problēmām, pēc sporta traumām, pēc operācijas rehabilitācijā, piedāvājam veselības uzturēšanas programmas biroja darbiniekiem, grūtniecēm, sievietēm pēcdzemdību periodā, kā arī tiem kuriem pāri 60 un vairāk.

Prm. - Pkt: 08:00 - 20:00 BRĪVDIENĀS - SLĒGTS
Sazināties ar mums
Dzirnavu ielā 91 k-3, Rīgā Mēs atrodamies
Treniņi ar vairākām sievietēm pretī spogulim

Par Mums

Daina Streļča procedūra

Sertificēti profesionāļi

Veselības centrs “Medeors Pluss-S” sertificētie speciālisti sniedz palīdzību cilvēkiem ar muguras problēmām, pēc sporta traumām, pēc operācijas rehabilitācijā, piedāvājam veselības uzturēšanas programmas biroja darbiniekiem, grūtniecēm, sievietēm pēcdzemdību periodā, kā arī tiem kuriem pāri 60 un vairāk . Centrā strādā speciālisti , kuri sniegs konsultācijas , izmantojot savas padziļinātās zināšanas, piedāvās dažādas tehnoloģijas, individuālas nodarbības, veselības vingrošanas nodarbības, masāžas, bērnu koriģējošās vingrošanas, zīdaiņu masāžas, pilates nodarbības.

Individuālā pieeja

Mūsu centrā speciālisti nodrošina individuālu pieeju katram klientam, jo mēs mīlam savu darbu un cilvēkus, spējam cienīt katra cilvēka individuālas vajadzības, katra cilvēka veselības stāvokli, izvēloties katram klientam slimības problēmas piemērotāko atrisinājumu .

Lāzerprocedūra vīrietim, kas nolicis rokas uz sarkanā dvieļa
Sieviete atspiedusies ar pret ģimnastikas bumbu un Daina Streļča

Garantētā kvalitāte

Mēs augam un attīstāmies, pilnveidojam pakalpojumu izvēli un to kvalitāti, mūsu speciālsitu kvalifikācija atbilst starptautisko standartu prasībām. Mēs mīlam savu darbu un augsti novērtējam sadarbību ar mūsu pacientiem.Mūsu speciālisti pastāvīgi paaugstina savu kvalifikācijas līmeni un uzlabo savas zināšanas starptautiskos semināros un semināros, organizētos ar Latvijas Fizioterapeitu asociāciju.