Veselības centrs “Medeors Pluss-S” sertificētie speciālisti sniedz palīdzību cilvēkiem ar muguras problēmām, pēc sporta traumām, pēc operācijas rehabilitācijā, piedāvājam veselības uzturēšanas programmas biroja darbiniekiem, grūtniecēm, sievietēm pēcdzemdību periodā, kā arī tiem kuriem pāri 60 un vairāk.

Image Alt

Elīza Liene Žigure

Elīza Liene Žigure
Sertificēta fizioterapeite
Strādājam jums!
Reservēt
Savā darba praksē strādā gan individuāli ar pacientiem, gan vada  grupu nodarbības. Darba pieredze - 3 gadi. Valodu zināšanas: latviešu, krievu, angļu.

Sniedz individuālas konsultācijas grūtniecēm un strādā individuāli ar grūtniecēm. Veic arī ārstnieciskās masāžas un teipošanu. Paralēli savam darbam papildina zināšanas dažādos kursos un semināros , kas dod ieskatu par jaunākajām fizioterapijas metodēm un tendencēm. Sniedz individuālas konsultācijas. Individuālā ārstnieciskā vingrošana un grupu nodarbības. Terapeitiskie vingrinājumi. Teipošana. Ārstnieciskās un kosmētiskās masāžas. Relaksācijas tehnikas. Rehabilitācijas plāna izveide. Sporta masāžas.

Specialitāte Sertificēta fizioterapeite
Izglītība Absolvējusi Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmiju, Prof. Bakalaura augstakās izglītības studiju programma "Fizioterapija". Latvijas Fizioterapeitu Asociācijas biedrs .
Kursi MTC Teipinga apmācības / sertifikācijas kursi (Basic), Sporta masāžas kursi, Latvijas Fizioterapijas asociācijas semināri un kursi, Viscerālās terapijas kursi
Darba dienas Ceturtdiena