Veselības centrs “Medeors Pluss-S” sertificētie speciālisti sniedz palīdzību cilvēkiem ar muguras problēmām, pēc sporta traumām, pēc operācijas rehabilitācijā, piedāvājam veselības uzturēšanas programmas biroja darbiniekiem, grūtniecēm, sievietēm pēcdzemdību periodā, kā arī tiem kuriem pāri 60 un vairāk.

Image Alt

Jana Stafecka

Jana Stafecka. Fizioterapeite
Jana Stafecka
Fizioterapeite
+371 261 766 08
Reservēt
Strādājam jums!
Reservēt
Sniedz individuālas konsultācijas, Valodu zināšanas:latviešu , krievu, angļu

Darba pieredze: studiju programmas ietvaros 2020.gadā ieguvusi lielisku praksi “Gaiļezers” RAKUS slimnīcā neiroloģijas, traumatoloģijas un iekšķīgajās slimības nodaļās, ka arī “MedSport” sporta praksi un “Vaivari” pediatrijas nodaļā. Jau 3 gadus vada grupas nodarbības bērniem 10.-15. gadu vecumā, 10-25 cilvēku grupās. Praktizējusi masāžas tehnikas un šajā jomā sasniedzu labu rezultātu sāpju mazināšanai pacientiem dažāda vecumā. Paralēli savam darbam papildina zināšanas dažādos kursos un semināros . Jana saka : Es esmu ļoti aktīva un pozitīva, sabiedriska, man patīk komunicēt ar cilvēkiem un kopējā sadarbībā sasniegt labus rezultātus dzīves kvalitātes uzlabošanai. Es nebaidos no grūtībām, labi koncertējos, esmu stresa izturīga.

Specialitāte Fizioterapeite
Izglītība Absolvējusi Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmiju, Prof. Bakalaura augstakās izglītības studiju programma "Fizioterapija"
Kursi Fascia Treatment Concept, Ārstnieciskās masāžas kursi, Medical Taping Concept for Physiotherapists, Minimālās higiēnas prasības.
Darba dienas Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena