medeors pluss-s logo

Veselības centrs “Medeors Pluss-S” sertificētie speciālisti sniedz palīdzību cilvēkiem ar muguras problēmām, pēc sporta traumām, pēc operācijas rehabilitācijā, piedāvājam veselības uzturēšanas programmas biroja darbiniekiem, grūtniecēm, sievietēm pēcdzemdību periodā, kā arī tiem kuriem pāri 60 un vairāk.

Sieviete apgūlusies uz lielas zilas bumbas šortos un īsā sarkanajā topā

FizioTerapijaPlus

Evita vingro ar trim vīriešiem

Veselības vingrošana grupās

Veselības vingrošanas nodarbības mērķis veicināt darbaspēju uzlabošanu un nodrošināt slimību profilaksi. Tā norit ar vidēju intensitāti .Vingrošanas nodarbības laikā tiek apvienoti vingrojumi muskulatūras nostiprināšanai un tonizēšanai, ķermeņa stājas līdzsvarošanai, koordinācijas attīstīšanai , fiziskās izturības uzlabošanai .

Nodarbības tiek variētas , izmantojot dažādus vingrošanas rīkus ( nūjas, bumbas , gumijas u.c. ) un nodarbības nobeigumā tiek izmantota relaksācija .Veselības vingrošana piemērota cilvēkiem, kuri vēlas uzturēt sevi labā fiziskā formā un veselīgi atpūsties pēc saspringtas darba dienas.

Pirms grupu nodarbības apmklējumu Obligāti nepieciešama fizioterapeita konsultācija vai ģimenes ārsta nosūtījums

Nodarbības ilgums 60 min

Pirms katras nodarbības obligāti jāpiesakās zvanot uz tel.nr. 371 26176608 / 67226062 vai rakstot uz e-pastu:medeors@gmail.com