medeors pluss-s logo

Veselības centrs “Medeors Pluss-S” sertificētie speciālisti sniedz palīdzību cilvēkiem ar muguras problēmām, pēc sporta traumām, pēc operācijas rehabilitācijā, piedāvājam veselības uzturēšanas programmas biroja darbiniekiem, grūtniecēm, sievietēm pēcdzemdību periodā, kā arī tiem kuriem pāri 60 un vairāk.

Sieviete apgūlusies uz lielas zilas bumbas šortos un īsā sarkanajā topā

Daina Streļča

Daina Streļčas profila bilde
Daina Streļča
SERTIFICĒTA FIZIOTERAPEITE
26176608
Reservēt
Strādājam jums!
Reservēt

Sniedz Individuālas konsultācijas. Viec slinga terapiju pieaugušajiem, sniedz konsultācijas grūtniecēm un veic grūtnieču masāžu,grūtnieču vingrošanu. Strādā individuāli gan ar pieaušajiem un bērniem. Savā darba praksē strādājusi ar muguras sāpju pacientiem , kardioloģijas, neiroloģijas,ortopēdijas un traumatoloģijas pacientiem, kā arī ar pacientiem ar stājas traucējumiem, ar spinālajiem pacientiem rehabilitācijas periodā, grūtniecēm un pēcdzemdību periodā.

Specialitāte SERTIFICĒTA FIZIOTERAPEITE
Izglītība Absolvējusi Rīgas Stradiņu Universitāti Rehabilitācijas fakultāti Fizioterapija 2005. gadā un Rīgas Stradiņu Universitāte Rehabilitācijas fakultāti Trenera kvalifikācija (Pilates) 2009. gadā.
Kursi Basic un Advancētie Teipošanas kursi. TRX apmācības kursi. VERVE apmācības kursi. Viscerālās tehnikas kursi. Fizioterapeitu Asociācijas rīkotie semināri, TOGU rīkotie kursi. Fiziskās aktivitātes sievietēm grūtniecības un pēcdzemdību periodā ; Apmācību kursi – Pacientu tiesību aktuālie jautājumi; Slinga terapijas kursi; Seminārs “Manuālās terapijas miofasciālās tehnikas; Limfodrenāžas masāžas kursi; Konference” Rehabilitācija medicīnā un sporta medicīnā; Konference”Comprehensive rehabilition” Vilnius;
Darba dienas