medeors pluss-s logo

Veselības centrs “Medeors Pluss-S” sertificētie speciālisti sniedz palīdzību cilvēkiem ar muguras problēmām, pēc sporta traumām, pēc operācijas rehabilitācijā, piedāvājam veselības uzturēšanas programmas biroja darbiniekiem, grūtniecēm, sievietēm pēcdzemdību periodā, kā arī tiem kuriem pāri 60 un vairāk.

Prm. - Pkt: 08:00 - 20:00 BRĪVDIENĀS - SLĒGTS
Sazināties ar mums
Dzirnavu ielā 91 k-3, Rīgā Mēs atrodamies
Sieviete apgūlusies uz lielas zilas bumbas šortos un īsā sarkanajā topā

Mūsu Pakalpojumi

Daian Streļča un klients

Fizioterapeita Konsultācija

Kā notiek fizioterapeita konsultācija?

Vizītē pie fizioterapeita jums veiks:
• stājas novērtējumu,
• mugurkaula skriemeļu izmeklēšanu,
• locītavu izmeklēšanu,
• muskuļu garuma, spēka testus,
• individuāla vingrojumu programmas izstrādi,
• rekomendāciju un ieteikumu izstrādi ikdienas un sporta aktivitātēm.
konsultācija

Kas jāņem vērā ?

Uz konsultācijas nozīmēto laiku vēlams ierasties 10-15 minūtes ātrāk, lai piereģistrētu Jūsu datus un izveidotu pacienta medicīnisko karti. Vēlams līdzi ņemt veikto izmeklējumu, analīžu rezultātus un aprakstus. Pirmreizējas konsultācijas ilgums mūsu centrā ir 30-45 minūtes. .

Lūdzu, iepriekš sazinieties ar mums pa tālruni +371 26176608 / 67226062, lai vienotos par pieņemšanas laikiem.

Teipošana

Kas ir teipošana?

Teipošana jeb teipings ir teipa uzlikšana atbilstoši veselības problēmām un cilvēka anatomiskajām, funkcionālajām īpatnībām.

Kā notiek teipošanas process?

Teipošanā tiek izmantota elastīga lenta jeb teips, kas veidota no kokvilnas auduma un akrila līmes, kas ir atzīta par hipoalerģisku un veselībai nekaitīgu. Tātad, lai ar šīs metodes palīdzību uzlabotu veselību, nav nepieciešami nekādi ķīmiski preparāti.

Kam ir piemērota teipošana?

Tā ir viena no retajām, ko var izmantot grūtnieces – lai mazinātu, piemēram, muguras sāpes vai vēdera atbalstam. Izmantojot dažādas teipošanas tehnikas, iegūstami dažādi efekti – menstruālo sāpju vai galvassāpju mazināšana, tūskas novēršana, stājas defektu korekcija. Pieejami 5 krāsu teipi – rozā, zils, melns, gaišas un tumšas ādas krāsas.

Teipošanas ruļļi četrās krāsās
Daian Streļča un klients

Slinga terapija

Kas ir slinga terapija?

Tā ir kompleksa un aktīvas ārstēšanas sistēma, kuru pielieto skeleta – muskuļu sistēmas darbības traucējumu gadījumos. Tā notiek fizioterapeita vadībā, pēc individuāla plāna konkrētam cilvēkam un apvieno aktīvu treniņu un mūsdienīgas rehabilitācijas metodes, kuru mērķis ir panākt pastāvīgu kustību un labu balsta aparāta trenētību.

Kam domāta slinga terapija?

Slinga terapija palīdz nostiprināt dziļos muskuļus, kas balsta mugurkaulu, uzlabo vielmaiņu mugurkaulam pieguļošajās struktūrās(saites, skriemeļu locītavu skrimšļi, starpskriemeļu diski).

Fizikālās Procedūras

Kas ir fizikālās procedūras

Rehabilitācijas procesā, ātrākam efektam, sāpju un iekaisumu procesu mazināšanai, kā arī traumētu orgānu un audu funkcijas atjaunošanai, tiek pielietotas arī fizikālās terapijas procedūras.

Fizikālo procedūru veidi?
TENS (transkutāna elektriskā nervu simulācija)
ir viens no elektroanestēzijas, nervu un muskuļu stimulācijas veidiem.
Ultraskaņas (US) terapija ir fizikālās terapijas metode, kas darbojas, US viļņu enerģiju pārveidojot siltuma enerģijā.

Lāzerprocedūra vīrietim, kas nolicis rokas uz sarkanā dvieļa
Masāžas galds ar sarkaniem dvieļiem uz tā

Masāžas

Ko jums dos ārstnieciskā masāža?

Ārstnieciskā  masāža iedarbojas uz organismu kā mehānisks kairinājums, ko rada, izmantojot masāžas paņēmienus. Masāžas iedarbes pamatā ir humorāli reflektorie procesi, ko regulē centrālā nervu sistēma. Masāža galvenokārt iedarbojas uz nervu sistēmu. Tā labvēlīgi ietekmē arī sirds un asinsvadu sistēmu, pozitīvi iedarbojas uz locītavām un to funkciju, kā arī uz saišu sistēmu.  

Kas ir jāzin pirms apmeklējuma?

Pirms masāžas apmeklējuma nepieciešama fizioterapeita konsultācija vai ģimenes ārsta(neirologa,traumatologa u.c. ) nosūtījums.

Masāžas ilgums: 30 min un 45 min.

Piedāvājam klasisko, sporta, limfodrenāžas un ārstniecisko masāžu,grūtnieču masāžu, sejas masāžu, vakuummasāžu,relaksējošo masāžu.

Klientas un Dainas Streļčas vingrošana

Ārstnieciskā vingrošana

Ko var iegūt ar ārstniecisko vingrošanu?

Zinošu fizioterapeitu vadībā pieejamas ārstnieciskās vingrošanas nodarbības gan individuāli, gan grupās. Nodarbību mērķis ir nostiprināt mugurkaula muskuļu korseti, kas uzlabo un nodrošina mugurkaula segmentu stabilitāti. 

Kam ir piemērota ārstnieciskā vingrošana?

Ārstnieciskās vingrošanas nodarbības paredzētas sēdoša darba darītājiem, cilvēkiem ar mazkustīgu dzīvesveidu, muguras problēmu profilaksei, kā arī jau pie esošām saslimšanām. Izmantojot koriģējošos vingrojumus, var samazināt vai novērst dažādas ķermeņa deformācijas, piemēram, nepareizu stāju.

Nodarbībās iekļauti spēka, stiepšanās un līdzsvara vingrojumi, dziļās muskulatūras treniņš, jo tās pamatfunkcija ir mūsu mugurkaula stabilitāte un skeleta fiksācija. 

Pirms individuālas nodarbības obligāti jāapmeklē fizioterapeita konsultācija .

 30 – 50 min. /  12.00 – 20.00

Senioru vingrošana

Kāds ir vingrošanas mērķis?

Vingrošanas nodarbības mērķis ir darbaspēju uzturēšana un organisma novecošanās aizkavēšana. Nodarbība norit ar zemu intensitāti .

Tiek pielietoti vingrojumi sīkajām un vidējām muskuļu grupām – perifērās asinsrites uzlabošanai un vispārējā organisma tonizēšanai , kā arī muskuļu spēka un izturības palielināšanai. Tādos gadījumos kā traumu profilaksei tiek pielietota muskuļu stiepšana , kā arī vingrojumi koordinācijas un līdzsvara uzlabošanai . Vingrošanas laikā tiek pievērsta uzmanība arī sirdsdarbības uzlabošanai.

Kā notiek nodarbības?

Nodarbības notiek nelielās grupās – omulīgā kompānijā , mūzikas pavadījumā , kā arī iespēja satikt un iepazīties ar sava vecuma cilvēkiem un padalīties pieredzē .

Senioru vingrošana Medeors
Klientas un Dainas Streļčas vingrošana

Grūtnieču vingrošana

Kas ir grūtnieču vingrošana?

Grūtnieču vingrošana ir specifiska vingrošanas nodarbība sievietēm grūtniecības laikā (sākot ar 12.grūtniecības nedēļu).

Ko ir svarīgi zināt pirms nodarbībām?

Uzsākot vingrot, noteikti jābūt grūtniecības norisi uzraugošā speciālista (ārsta, vecmātes, ginekoloģa) rakstiskai atļaujai/izziņai piedalīties šādās aktivitātēs.

Kāpēc ir svarīgi vingrot grūtniecei?

Vingrošana palīdz labāk justies gan grūtniecības laikā, gan pēc dzemdībām palīdz ātrāk atgūt formu.

Nodarbības notiek individuāli un nelielās grupās , patīkamā un relaksējošā vidē .Jums būs iespēja satikties un iegūt jaunas draudzenes , savstarpēji dalīties pieredzē .

TRX vingrošana

Kas ir TRX ?
TRX piekares treniņsistēma ir viens no jaunākajiem un efektīvākajiem treniņa konceptiem pasaulē.Treniņsistēma attīsta lokanību,spēku,izturību,īpaši stabilitāti un dziļo muskulatūru .Uzlabojas arī locītavu stabilitāte un mobilitāte,stāja,smazinās traumu risks.Treniņa laikā kā “smagums” tiek izmantots sava ķermeņa svars. Veicot ļoti vienkāršus vingrinājumus,ir jānotur ķermeņa poza un stabilitāte,kas savukārt liek darboties dziļai muskulatūrai .
TRX tiek lietots fizioterapijā, grupu nodarbībās ,fiziskās attīstības treniņam,sportistu treniņam, vispārējā ķermeņa tonusa uzlabošanai un arī jaunām māmiņām pēc dzemdībām.
Mūsu centrā TRX nodarbības pasniedz fizioterapeiti ,kuri ir sertificēti TRX pasniedzēji.

Sieviete un TRX no sāniem