medeors pluss-s logo

Veselības centrs “Medeors Pluss-S” sertificētie speciālisti sniedz palīdzību cilvēkiem ar muguras problēmām, pēc sporta traumām, pēc operācijas rehabilitācijā, piedāvājam veselības uzturēšanas programmas biroja darbiniekiem, grūtniecēm, sievietēm pēcdzemdību periodā, kā arī tiem kuriem pāri 60 un vairāk.

Sieviete apgūlusies uz lielas zilas bumbas šortos un īsā sarkanajā topā

Fizioterapijapluss

Daina Streļča procedūra

Slinga terapija jeb elastīgo saišu treniņš

Tā ir kompleksa un aktīvas ārstēšanas sistēma, kuru pielieto skeleta- muskuļu sistēmas darbības traucējumu gadījumos. Tā notiek fizioterapeita vadībā, pēc individuāla plāna konkrētam cilvēkam un apvieno aktīvu treniņu un mūsdienīgas rehabilitācijas metodes, kuru mērķis ir panākt pastāvīgu kustību un labu balsta aparāta trenētību.

Slinga terapija palīdz nostiprināt dziļos muskuļus, kas balsta mugurkaulu, uzlabo vielmaiņu mugurkaulam pieguļošajās struktūrās(saites, skriemeļu locītavu skrimšļi, starpskriemeļu diski).

Terapija ietver:

  • konkrēta muskuļa vai muskuļu grupas stiepšanu vai stiprināšanu,
  • mugurkaula, kakla, pleca vai gūžas locītavu, jostas daļas stiepšanu,
  • mugurkaula un lielo locītavu stabilizāciju, atkarībā no slimības vai traumas,
  • mugurkaula un krūšu kurvja kustīguma uzlabošanu,
  • relaksāciju un sāpju mazināšanu.

Ar slinga terapiju   iespējams klientiem  nodrošināt vairākas treniņu  metodes. Tostarp relaksāciju, locītavu mobilitātes uzlabošanu, trakciju, motorās kontroles uzlabošanu., stabilizējošos vingrojumus, stiepjošos vingrojumus un vingrinājumus ar pretestību, vingrojumi pieaugošā progresijā.

Terapijas būtība ir veikt vingrojumus bez gravitācijas ietekmes. Sling aterapiju   pielieto klientiem  ar centrālās nervu sistēmas bojājumiem, ar perifērās nervu sistēmas bojājumiem, locītavu slimību gadījumos, pēc traumām un operācijām mugurkaulā un ekstremitātēs, bērniem ar stājas problēmām.

Pieejamas individuālas nodarbības 30 min garumā ; 45 min garumā un 60 min garumā .
Šobrīd slinga terapija pieejama pie sertificētas fizioterapeites Dainas Streļčas.

Cienot mūsu speciālistu laiku un zināšanas, par pēdējā brīdī atteiktu pierakstu (ar “pēdējā brīdī” tiek apzīmēts atteikums, kas veikts pieraksta dienā) tiek piemērota ”atteikuma nauda” 50% apmērā no pakalpojuma cenas.